רכבי קיה יד שניה - בעלות קודמת בסוכנות מורשית קיה שחק פתח תקווה

איך תמצאו רכב מיד שניה בפחות מ- 100,000 שקלים?

כשהמחירים בשוק רק עולים ועולים, נראה שכבר לא כל כך משתלם לקנות רכב חדש מהניילונים. ברוב המקרים, תופתעו לגלות שאפשר למצוא רכבים במצב מעולה מיד שנייה ובמחיר משתלם לכיס שלכם, גם בפחות מ-100,000 ₪. אז בואו נדבר קצת על החיסכון בעלויות ועל עוד יתרונות שתשיגו ברכישת רכב מיד שנייה.

יתרונות ברכב קיה מיד שניה בקיה שחק

למה לקנות רכב מיד 2?

האופציה לרכב מיד 2 היא גלגל ההצלה שלכם, אם אתם רוצים על הדרך גם לשמור על הארנק. אז כן, היתרון הבולט של רכב מבעלות קודמת הוא בראש ובראשונה המחיר אבל לא די במחיר הרכב עצמו. הבחירה ברכב שעבר מספר ידיים היא משתלמת הרבה יותר גם מאחר והביטוח לרכב כזה יהיה זול בהשוואה לביטוח של רכב מיד ראשונה.

בנוסף, ירידת הערך שהרכב יעבור תהיה מזערית ביחס לזו של רכב חדש. את ירידת הערך העיקרית שלו עובר הרכב בשנותיו הראשונות, לכן אם בסופו של יום תחליטו למכור אותו, לא תצאו בהפסד גדול. מעבר לכך, מדובר בשוק שיש לו היצע רחב מאוד. אם אתם מחפשים רכב יד 2 מדגם מסוים, צבע או מחיר סביר להניח ששוק הרכבים המשומשים יעמוד לעזרתכם ותוכלו למצוא בו בדיוק את מה שחיפשתם.

ניפוץ מיתוסים על רכבי יד שנייה

אנשים רבים חוששים למשמע צמד המילים 'יד 2', וחבל. החשש העיקרי שעומד מאחורי זה הוא שאנשים רבים עדיין מאמינים שבלתי אפשרי למצוא רכב מיד שנייה במצב טוב. אתם רוצים למצוא רכב איכותי עם קילומטארז' נמוך ועם תיעוד היסטוריית הטיפולים שעבר במוסך מורשה? אז כמובן שתוכלו למצוא רכב כזה מיד שנייה, אבל כן חשוב לדעת: השוק מלא בכל סוגי הרכבים, חלקם איכותיים יותר וחלקם פחות. אתם פשוט צריכים לוודא שבחרתם נכון. מהסיבה הזו, מומלץ לפנות לקניית רכב מיד שנייה דרך סוכנות רכב ולא מאדם פרטי. כך תוכלו לקבל מענה על כל השאלות שלכם ולקבל נתונים מהימנים בנוגע לטיב הרכב אותו אתם מעוניינים לרכוש.

אלו דגמים תוכלו למצוא בפחות מ-100,000 שקלים?

אז לגולת הכותרת – דגמי קיה יד שנייה מאוד מומלצים ורבים מהם תוכלו למצוא במחירים משוגעים. קיה סטוניק הוא דגם משפחתי מומלץ שמחירו הממוצע בקנייה מיד 2 הוא 60,000 שקלים. גם קיה פיקנטו היא אופציה נהדרת לרכב חסכוני ומעולה. מחירו של רכב קיה פיקטנו מיד שנייה יכול לנוע בין 20,000-50,000 שקלים.

קיה שחק
מרכז שירות מורשה
אריה שנקר 18, פתח תקווה

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע קיה שחק בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה.