פחחות וצבע

הרכבים החשמליים של קיה

בשורת הרכב החשמלי כבר כאן! בשורה אשר מאפשרת לנו להיפרד לשלום מהדלק היקר, מפליטת מזהמים והתלות בתחנות דלק ולעבור לעולם שכולו תחכום. הרכבים החשמליים מבית חברת קיה העולמית, ניצבים בקו הראשון של הרכבים החשמליים ומציגים אין ספור יתרונות.

מה היתרונות של רכב חשמלי?

  •  הפרידה מתחנות הדלק תהא מחויכת וקלילה: ברגע שתתרגלו להטענת הרכב, שהיא דבר פשוט להפליא, תוכלו להיפרד מצריכת הדלק היקר והמזהם ולנהוג בחופשיות בעיר ומחוץ לה. 
  • הטענה מכל עמדה: אנחנו נדייק ונבחין, כי ישנן כמה סוגי עמדות הטענה לרכב חשמלי, וחשוב לבחון כל אחת טרם הטעינה. דעו שהטענת רכב היא מהלך קליל ופרקטי. בקיה שמים דגש על חשיבות הזמן של האדם המודרני ובעצם מאפשרים לנוסע לטעון את הרכב בקלות ובמהירות
  • שמירה על הסביבה: השימוש בדלק גורם לפליטת מזהמים ועצם המעבר לרכב חשמלי יעזור לכם לשמור על הסביבה. נסיעה ברכב חשמלי מבית קיה מוטורס – נסיעה בראש שקט!

איזה סוגים של רכב חשמלי קיה מציעה? 

לחברת קיה, שמהווה שחקנית מובילה בתחום הרכב, מציגה בפניכם שני דגמים של רכבים חשמליים. כל דגם ודגם תוכננו באופן מוקפד, כזה שיתן לכם גם חופש מצריכת דלק מזהם, גם חווית נהיגה בטוחה ונעימה – רכב שיהיה אתכם אפילו כשאתם חונים!

הרכב החשמלי קיה EV6 – זו לא רק נהיגה, זו חוויה אסתטית שמשלבת את כל החושים!

רכב-חשמלי-קיה-EV6-סוכנות-מורשית-קיה-שחק.png


הדגם היוקרתי
EV6 מבית קיה העולמית, כולל בתוכו את מערכת ה-E-GMP (Electric Global Modular Platform), מערכת אשר מציבה אותו בחזית עולם הרכב החשמלי. מעבר לתא הנוסעים המרווח, אחיזת הכביש המושלמת, תוכלו להבחין בשלל יתרונות: 

זמני הטעינה ברכב החשמלי מדגם קיה EV6: בקיה יודעים שהזמן שלכם שווה כסף. מהנדסי קיה העולמית פתחו מערכת חשמלית בת 800 וואט, המאפשרת טעינה של 80%-10% מהסוללה תוך 18 דקות בלבד, פחות מ-4.5 דקות לנסיעת של מאה קילומטרים*.

בטיחות: לדגם EV6 של קיה יש מערך בטיחות ייחודי אשר כולל 7 כריות אוויר, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת אזהרת פתיחת דלת, בקרת מהירות חכמה (ISA), מערכת בלימה אוטומטית בשעת חירום**

אבזור: כיאה למובילה בשוק הרכב, דאגה חברת קיה העולמית לצייד את הדגם EV6 במגוון של אביזרים ויישומים שיגרמו לחווית הנהיגה שלכם למפנקת וכיפית במיוחד. להלן חלק ממפרט האבזור:

מסך מולטימדיה 12.3 אינץ', בקרת אקלים דיגיטלית דו-אזורית, חיישן תאורה להפעלה וכיבוי אורות אוטו', תאורת אווירה LED בקונסולה המרכזית, משטח טעינה אלחוטי לטלפון סלולרי ועוד.

עיצוב: בחברת קיה מוטורס העולמית מאמינים שכל תוצר צריך להיות מוקפד ומעוצב ברמה הגבוהה ביותר. הרכב החשמלי קיה EV6 תבחינו בקווים מוקפדים ועיצוב נקי ויוקרתי. טכנולוגיה בשילוב עיצוב – חוויה אסתטית המשלבת את כל החושים!

למידע נוסף ופרטים אודות הדגם הקליקו כאן

*בהתאם לשימוש במטען רכב חשמלי 800V. מהירות הטעינה בפועל עשויה להיות מושפעת מטמפרטורת הסוללה ומתנאי מזג האוויר.צריכת החשמל וטווח הנסיעה בפועל, מושפעים, בין היתר, מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב, ממאפייני הנהיגה מקיבולת ובלאי הסוללה ויכולים אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה. 

**מערכות הבטיחות הינן אמצעי סיוע בלבד, הפועלות תחת תנאים ומגבלות שונים והם אינן מהוות תחליף לשמירה על כללי הנהיגה, לזהירות ולעירנות הנהג. התמונות והפרטים המופיעים במפרט זה מתייחסים לדגמים המשווקים במקומות שונים בעולם ומתורגמים מהמקור הלועזי. יתכנו הבדלים בין התיאור או התמונה המופיעים במפרט, לבין הדגמים המשווקים ע"י קיה מוטורס, הן מבחינת המפרט והן מבחינת האביזרים, הציוד והמערכות הנלווים. יתכנו שינויים הנעשים מזמן לזמן על ידי היצרן. אין בפרסום המובא כאן כדי לחייב את היצרן ו/את החברה באספקת דגמים שיכללו את כל או חלק מהאביזרים, הציוד והמערכות המתוארים במפרט זה. היצרן שומר לעצמו את הזכות לבטל, להוסיף, לשנות ולשפר ללא הודעה מוקדמת. ט.ל.ח

Kia Nero Plus E – רכב חשמלי אחד שהוא עולם של תחכום, טכנולוגיה, בטיחות ויופי

רכב-חשמלי-קיה-EV6-סוכנות-מורשית-קיה-שחק-.pn

דגם ה-NERO האהוב מבת קיה מוטורס העולמית, קיבל גם הוא גרסה חשמלית הכוללת מנוע 150KW*
תוכלו להנות ממפרט עשיר ומפנק הכולל מגוון של יישומים וטכנולוגיות אשר פותחו כדי שהנהג יוכל להנות מחווית נסיעה ייחודי. אצלנו בסוכנות מורשית קיה שחק נשמח להציג לכם את הדגם הזה ולהתפעל ממנו ביחד איתנו.

מפרט של ה-NERO כולל פיתוחים הניצבים בחזית הטכנולוגית של עולם הרכב. כמו תמיד, חברת קיה העולמית מציבה רף חדש של יוקרה ובטיחות.

בטיחות: בדגם החשמלי, Kia Nero Plus E תוכלו למצוא מפרט בטיחות עשיר הכולל 7 כריות אוויר, מערכת בלימה אוטומטית בשעת חירום, מערכת אקטיבית למניעת סטייה ברכב, מערכת אקטיבית למניעת סטייה מהנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת התרעה במצב של עייפות הנהג ועוד. מהנדסי חברת קיה שמו לעצמם מטרה לשמור על הנהג ועל הנוסעים ויצרו שילוב הרמוני של בטיחות וטכנולוגיה.

אבזור: ברכב החשמלי מבית קיה מוטורס, Kia Nero Plus E, תוכלו למצוא מפרט אבזור מפנק, כזה שיגרום לכם להתכונן להתרגש לקראת כל נסיעה. בין פריטי האבזור:

מסך מולטימדיה 10.25 אינץ' כולל מצלמה אחורית, מערכת Bluetooth מקורית עם שליטה מההגה, מחשב דרך, בקרת אקלים דיגיטלית, תמיכה בקישורית אלחוטית ל-Apple Car Pay ו-Android Auto**, שקע אספקת מתח בשידה המרכזית ועוד.
האבזור מעניק חוויה שהיא כולה חדשנות, טכנולוגיה ופינוק; זו הבשורה של הרכב החשמלי מבית קיה, Kia Nero Plus E:

עיצוב: העיצוב של חברת קיה קנה לעצמו אוהדים רבים בארץ ובעולם, ובדגם של הרכב החשמלי Kia Nero Plus E תפגשו עיצוב שהוא פונקציונלי ומאפשר מרחב רב בתוך האוטו ומשתלב עם גימור יוקרתי. תתכוננו להתאהב!

למידע ולפרטים אודות הדגם הקליקו כאן

*צריכת החשמל וטווח הנסיעה בפועל, מושפעים, בין היתר, מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב, ממאפייני הנהיגה מקיבולת ובלאי הסוללה ויכולים אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה. 

**מערכות הבטיחות הינן אמצעי סיוע בלבד, הפועלות תחת תנאים ומגבלות שונים והם אינן מהוות תחליף לשמירה על כללי הנהיגה, לזהירות ולעירנות הנהג. התמונות והפרטים המופיעים במפרט זה מתייחסים לדגמים המשווקים במקומות שונים בעולם ומתורגמים מהמקור הלועזי. יתכנו הבדלים בין התיאור או התמונה המופיעים במפרט, לבין הדגמים המשווקים ע"י קיה מוטורס, הן מבחינת המפרט והן מבחינת האביזרים, הציוד והמערכות הנלווים. יתכנו שינויים הנעשים מזמן לזמן על ידי היצרן. אין בפרסום המובא כאן כדי לחייב את היצרן ו/את החברה באספקת דגמים שיכללו את כל או חלק מהאביזרים, הציוד והמערכות המתוארים במפרט זה. היצרן שומר לעצמו את הזכות לבטל, להוסיף, לשנות ולשפר ללא הודעה מוקדמת. ט.ל.ח

***למכשירים תומכים בלבד.

EV9-רכב-חשמלי-מבית-קיה-בסוכנות-מורשית-קיה-שחק.png

EV9 – יצירת מופת עטורת פרסים | ספינת הדגל של קיה מוטורס העולמית 

 

הדגם החדש מבית קיה, ה-EV9, זכה במגוון פרסים ותחרויות; הוא נבחר למכונית השנה לשנת 2024 וגם למכונית החשמלית הטובה ביותר לשנת 2024. אחרי שהדגם הזה קטף שבחים וכבש כל כך הרבה לבבות בעולם, הוא הגיע גם לארץ!.

 

ה-EV9 מבית קיה מוטורס העולמית, מביא איתו בשורה שהיא  פריצת דרך עיצובית של ממש.

הדגם EV9 מגיע בשתי רמות גימור, הראשונה – EV9 GT-line AWD הכוללת 6 מושבים
והשנייה, EV9 Premium RWD, הכוללת 7 מושבים.

 

אנחנו נספר לכם שהדגם הזה מכיל כמעט כל פינוק ויישום טכנולוגי שניתן לחשוב עליו הקשור לענף הרכב – בין היתר תוכלו למצוא תצוגת נתונים עילית על השמשה הקדמית, מערכת סאונד היקפית של MERIDIAN – הכוללת מגבר  ו-14 רמקולים, דלת תא מטען חשמלית חכמה, מערכת Bluetooth מקורית עם שליטה מההגה, AVM – מצלמות עם 360 מעלות, שקע אספקת מתח בשידה המרכזית, Drive mode select – מערכת לבחירת מצבי נהיגה ועוד יישומים אשר ידהימו גם אתכם!

 

כשמהנדסי חברת קיה מוטורס העולמית ניגשו לתכנן את ה-EV9, הם חשבו בראש ובראשונה על נושא הבטיחות. הדגם הזה מעניק בטיחות מקסימלית לנהג ולנוסעים תוכלו למצוא מגוון טכנולוגיות סיוע לנהג. תוכלו למצוא בין היתר מפרט בטיחות הכולל 9 כריות אוויר, מערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת אזהרת פתיחת דלת, בלימה אוטומטית בנסיעה לאחור מערכת התרעה על ילדים ברכב בקרת מהירות חכמה (ISA) ועוד שלל יישומים ופיתוחי בטיחות*. וכשכל אלו משתלבים עם עיצוב יוקרתי ורמת גימור – קיבלתם את הזוכה בפרסי תתרחיות הרכב של 2024 – את ה-EV9! 

 

* מערכות הבטיחות הינן אמצעי עזר וסיוע בלבד, הפועלות תחת תנאים ומגבלות שונים והן אינן מהוות תחליף לשמירה על כללי הנהיגה, לזהירות לערנות הנהג.

אז לפני שאתם מחליטים איזה רכב חשמלי לרכוש, אנחנו בסוכנות מורשית קיה שחק, מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם – כי אין טוב ממראה עיניים!

קיה שחק
מרכז שירות מורשה
אריה שנקר 18, פתח תקווה

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע קיה שחק בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה.