מרכז שירות קיה פתח תקווה - שחק א.ב. מוסכים
מרכז שירות קיה פתח תקווה - שחק א.ב. מוסכים

אודות

קיה שחק, מרכז שירות מורשה פתח תקווה, מעניקים לכם את כל הפתרונות לקיה שלכם תחת קורת גג אחת – אולם תצוגה מהגדולים בארץ המציג את כל דגמי קיה החדשים ומגוון שירותים לטיפול ברכב. 

מרכז שירות קיה שחק פתח תקווה נוסד בשנת 1995 כמוסך מורשה וסוכנות מטעם חברת קיה. מרכז השירות נחשב לעתיר ידע וניסיון רב שנים בענף הרכב. אנשי המקצוע בקיה שחק הינם מהטובים בענף ומחויבים להעניק את הטיפול המקצועי ביותר לרכב ואת השירות האישי והאיכותי ביותר ללקוח.

מרכז השירות קיה שחק משתרע על פני שטח של כ-5 דונם, הכולל אולם תצוגה מרהיב ובו כל דגמי קיה החדשים. באולם התצוגה יועצי המכירות מלווים את באי המקום, מעניקים להם את כל האינפורמציה הדרושה, מציעים להם את דגמי הרכב ומגוון מסלולי המימון בהתאם לצרכיהם האישיים ומתאמים עימם נסיעת התרשמות ללא תשלום ברכב הנחשק. בנוסף, מוצע ללקוחות טרייד אין בתנאים מועדפים.

מרכז השירות בקיה שחק מציע, במקום אחד, מגוון שירותים לרכב:

לקוחות מרכז שירות קיה שחק בפתח תקווה מקבלים שירותים נוספים: טיפולים תקופתיים, שירות העברת טסט, איסוף והחזרת הרכב מהבית, יועץ שירות אישי, הסדרים מול חברות הביטוח המובילות, רכב חלופי מיידי במקרה של תאונה, הנחה בהשתתפות העצמית, הנחות והטבות מיוחדות לחברי מועדון הלקוחות ומצטרפים חדשים ועוד. כל המחלקות מאוישות בעובדים מנוסים ומקצועיים, שעברו הכשרות ופועלים בהתאם לדרישות התקן CI של חברת קיה העולמית. כמו כן, המחלקות עצמן מאובזרות בציוד מתקדם ובטכנולוגיה חדישה.  בקיה שחק אתם ורכבכם מקבלים את הטוב ביותר שיש!

קיה שחק
מרכז שירות מורשה
אריה שנקר 18, פתח תקווה

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע קיה שחק בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה.